شما اینجا هستید

اقتصادی » لزوم فراهم‌سازی شرایط فعالیت های تولیدی، صنعتی و معدنی در اراضی بلااستفاده نظامی
گروه : اقتصادی

به گزارش روجا نیوز، در شصت و هشتمین نشست هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار، تکلیف مجوزهای جامانده سازمان ملی استاندارد، وزارت علوم و تحقیقات، وزارت ارتباطات و فناوری، بانک مرکزی و همچنین سازمان حفاظت از محیط زیست تعیین و مقرر شد این مجوزها به درگاه ملی مجوزها اضافه شود.

در ادامه مقرر شد تا در مورد یک عنوان مجوز جامانده سازمان ملی استاندارد ایران در رابطه با استاندارد سازی و کد گذاری فرآورده‌های نفتی، راهنمایی دریافت این مجوز در درگاه ملی مجوزهای کشور در دسترس عموم قرار گیرد.

بر اساس تصمیم این نشست، راهنمای دریافت مجوز «برگزاری آزمون بین المللی زبان های خارجی» اصلاح و جایگزین کاربرگ قبلی می‌شود.در این نشست در خصوص یک مجوز جامانده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم تصمیماتی گرفته و مقرر شد، این وزارت خانه بعد از دوره سه ماهه درج شده در دستورالعمل هیأت مذکور در خصوص بارگذاری راهنمایی و اطلاعات نحوه دریافت این مجوز در سامانه ملی مجوزهای کشور، گزارشی را به هیات مقررات زدایی ارائه دهد.

به پیشنهاد بانک مرکزی نیز مراحل و شرایط «مجوز ارائه خدمات پرداخت» PSP توسط این هیأت اصلاح و جایگزین موافقت نامه و شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت، اجازه نامه اولیه شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت، اجازه نامه تاسیس شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت و مجوز فعالیت برای شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |