شما اینجا هستید

اقتصادی » تقدیر وزیر اقتصاد از کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی توسط سازمان امور مالیاتی
گروه : اقتصادی

به گزارش روز روجا نیوز از سازمان مالیاتی کشور، سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی با اهدای لوح سپاس از سازمان امور مالیاتی کشور به دلیل کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه‏های اجرایی کشور تقدیر کرد.

وزیر اقتصاد در این تقدیرنامه، خطاب به دکتر منظور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرده است: جشنواره شهید رجایی فرصت مغتنمی برای سازمان‏هاست تا در فضایی آکنده از شور و تلاش در رقابتی تنگاتنگ عملکرد خود را در اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری و تحقق ماموریت‏های سازمانی مورد ارزیابی قرار دهند.

بی شک ثمره این جشنواره، بهبود عملکرد سازمانی، افزایش رضایت‏مندی و اعتماد عمومی به مثابه بزرگترین سرمایه و تکیه‌گاه کشور خواهد بود.

با عنایت به تلاش ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترم‏تان در اجرای جزء «ب» بخشنامه شماره ۱۲۶۰۶ به تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۱ (نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰) به عنوان «دستگاه برتر» برگزیده شده اید، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را اعلام می کنم.

شایان ذکر است در شهریورماه سال‏جاری و در هفته دولت، رئیس جمهور با اهداء لوح سپاس از رئیس کل، مدیران و کارکنان سازمان امور مالیاتی کشور به خاطر کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد در هفدهمین جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۱ و در حضور اعضای دولت، استانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در سالن اجلاس سران تجلیل کرده بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |