شما اینجا هستید

استانها » اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی مطالبه جدی رئیس جمهور است
گروه : استانها , سیاسی

محسن منصوری درباره نخستین برنامه خود در این مسئولیت به عنوان بازوی اصلی رئیس جمهور در پیگیری مصوبات سفرهای استانی و دستورات ویژه وی گفت: رئیس جمهور و هیات دولت توجه ویژه‌ای به سفرهای استانی دارند و بخش عمده‌ای از گره‌های مردم در جریان این سفرها باز شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور افزود: پیش از این به عنوان استاندار تهران در خدمت مردم بودم و انصافا گره‌های چند ۱۰ ساله در این سفرها باز شده است؛ برای حل مشکلات مردم کار میدانی و قبل از آن کار کارشناسی دقیقی صورت می‌گیرد و مسیرهایی که ممکن است چندین سال در یک فرایند طولانی بروکراتیک طی شود، به صورت میدانی درباره آنها تصمیم گیری و گره گشایی می شود.

منصوری، سفرهای استانی رئیس جمهور را میانبری در فرایند خدمت‌رسانی به مردم توصیف کرد و گفت: تاکید رئیس جمهور بر این است که پیگیری مصوبات سفرهای استانی در صدر برنامه‌های کاری معاونت اجرایی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: البته مسائل و نکات اجرایی مختلف دیگری هم در نهاد ریاست جمهوری و معاونت اجرایی وجود دارد اما به نظر می‌رسد که اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی به عنوان مطالبه جدی رئیس جمهور و هیات دولت باید دنبال شود.

معاون اجرایی رییس جمهور درباره مشخص شدن دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور اظهار کرد: دور دوم با سفر رئیس جمهور به زنجان به‌شکل رسمی آغاز شد اما جزئیات سفرهای آینده در اسرع وقت اعلام می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |