شما اینجا هستید

اقتصادی » به اسم فسادستیزی جلوی توسعه مازندران گرفته نشود
گروه : اقتصادی , سیاسی

مازندران- سیدمحمود حسینی‌پور روز شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه مازندران افزود : معتقدم که دستگاه های نظارتی باید دست مدیری را که دارای فساد است ، قطع کنند اما نباید جلوی تلاش های مدیری را که به فکر منافع عمومی و گره گشایی از دغدغه های مردم است با برخی مانع تراشی ها و ایجاد دست انداز ، گرفت.

وی با بیان این که مدیران کل دستگاه‌های اجرایی که صادقانه به مردم خدمت می کنند در انجام ماموریت ها باید اختیارات کامل داشته باشند، گفت : ایجاد دست انداز در اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی به هیچ عنوان نمی‌تواند مسیر توسعه استان را هموار کند.

استاندار مازندران تاکید کرد : در تمام جهان برای اجرای طرح های اقتصادی و اشتغال آفرین پیوست های زیست محیطی در نظر گرفته می‌شود و محیط زیست با موافقت طرح تنها اولویت و پیوست های زیست محیطی را به مسئولان مجری گوشزد می کنند که این رویه هم باید در کشور و مازندران هم پیگیری شود.

و ی  اضافه کرد: دستگاه های نظارتی باید به گونه ای در انجام امور برنامه ریزی کنند که به نوعی هم از مدیر مراقبت شود و از سوی دیگر کار بخوبی پیش برود تا برای گره‌گشایی از دغدغه های آحاد مردم اقدام شود.

حسینی پور گفت : هیچ دستگاهی در انجام امور حق ندارد مدیر را تهدید کند که این امر باعث می شود با ایجاد دلهره مدیر نتواند با جرأت و شجاعت مسئولیت های خود را انجام دهد.

وی افزود : تمامی دستگاه های اجرایی با نهادهای نظارتی باید باهم تعامل داشته باشند و در سایه افزایش همکاری ها می‌توان برای توسعه استان اقدام کرد.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان این که افزایش تعامل نهادهای بازرسی و دستگاه های اجرایی برای تسهیل در فعالیت مدیران به معنای دور زدن و یا بی اعتنایی به قوانین نیست ، گفت : در این شرایط اقتصادی که کشور با مشکلات زیادی مواجه است برای گره گشایی از مشکلات مردم باید تمام مسئولان به معنای واقعی پای کار باشند.

استاندار مازندران با بیان اینکه بسیاری از طرح های نیمه تمام استان اکنون به دلیل مسائل زیست محیطی و نظارتی تعطیل شده است، ادامه داد: با برگزاری جلسات کارشناسی و رفع موانع درصدد تکمیل این طرح ها هستیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |