شما اینجا هستید

ایران »  هیچ محدودیتی برای حمایت از فعالیت‌های قرآنی نداریم

به گزارش روجا نیوز، محمدمهدی اسماعیلی  در بیست و هفتمین مراسم تکریم خادمان قرآن کریم گفت: پس از اندک زمانی از آغاز دولت مردمی توانستیم بعد از دو سال وقفه نمایشگاه بین‌المللی قرآن را برپا کنیم. امسال برای برگزاری نمایشگاه حضوری فرصت کم بود و دوستان با تلاش زیاد طی حدود یک ماه، شرایط را برای برگزاری نمایشگاه به‌صورت حضوری فراهم کردند. البته با توجه به واکسیناسیون عمومی که به همت دولت انقلابی انجام شد، توانستیم نمایشگاه قرآن را حضوری برگزار کنیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه خاطرنشان کرد: نزدیک به ۱۴ روز این نمایشگاه در شهر تهران دایر بوده است. کارهای خوبی شکل گرفت و علیرغم مشکلات و زمان اندک، نمایشگاه با بیش از یک میلیون بازدیدکننده به ایستگاه پایانی خود رسید.

اسماعیلی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های نمایشگاه بیست و نهم قرآن گفت: مهمترین ویژگی این نمایشگاه، خانواده‌محور بودن آن است. در شب‌های گذشته، صحن‌های مصلی میزبان سفره‌های افطاری مردم عزیز بود. جوانان و کودکان حضور پررنگی داشتند و بخش‌های خوبی هم در این نمایشگاه برای آنها پیش‌بینی شده بود.

وزیر فرهنگ و ترشاد اسلامی ادامه داد: در این نمایشگاه مجموعه‌های قرآنی محصولات خود را ارائه کردند. بخش عفاف و حجاب که استقبال خوبی از آن شد، محلی برای بروز جلوه‌های عفت در خانواده‌ها است. با دستور رئیس‌جمهور امیدواریم در فاصله‌های زمانی در طول سال و در استانهای مختلف آن را برگزار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی برای فعالیت‌های قرآنی وجود ندارد، افزود: امیدواریم این جلسه آغازی بر فعالیت‌های گسترده انقلابی باشد. برای دولت مردمی و تمام مسئولین اجرایی دولت، هیچ محدودیتی برای توسعه فعالیت‌های قرآنی وجود ندارد. ما همگی در بدنه دولت خود را خادم قرآن می‌دانیم.

 

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |