شما اینجا هستید

سیاسی » سیدحسن نصرالله: ایستادگی در مقابل فشارها رکن اساسی نبرد مقاومت است
گروه : سیاسی

به گزارش روجا نیوز به نقل از شبکه المیادین، نصرالله در پیامی ویدیویی به مناسبت روز جهانی قدس گفت که آرمان فلسطین حیات دوباره می گیرد و حامیان و مجاهدان بیشتری پیدا می کند که حاضرند برای آن فداکاری کنند.

وی افزود: استراتژی دشمن متکی به مرور زمان و فراموش شدن مساله فلسطین از سوی ملت هاست.

به گفته نصرالله، آنچه در حال وقوع است به برکت ایمان و جهاد و بصیرت دولت ها و ملت های محور مقاومت، برعکس استراتژی مورد نظر رژیم صهیونیستی است.

دبیرکل جنبش حزب الله نام دیگر محور مقاومت را به دلیل محوری بودن مساله قدس، «محور قدس» نامید و گفت: قدس امروز در غزه شمشیری دارد که از آن دفاع می کند همانگونه که سال گذشته در نبرد «شمشیر قدس» به وقوع پیوست.

وی افزود: قدس امروز محوری دارد که برای ساختن معادله قوی و مستحکم منطقه ای خود جمع شده است تا اول از آن محافظت کند و در مرحله دوم آن را آزاد کند.

نصرالله گفت: ما در حزب الله خود را در کنار برادرانمان در گروه های مقاومت فلسطینی، در خط اول نبرد می دانیم.

وی ادامه داد: هر کسی که متعلق به این خط و این محور است با محاصره و مجازات روبرو می شود که هدف از اعمال آن دست کشیدن از قدس و فلسطین و منطق مقاومت است.

نصرالله با بیان اینکه ایستادگی در برابر فشارها و محاصره و تروریسم رکن اصلی نبرد مقاومت است، تاکید کرد: ما با شهدای بزرگ فلسطین و لبنان و سوریه و عراق و ایران و یمن و در راس آنها شهید قدس «حاج قاسم سلیمانی» عهد بسته ایم.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد: ما همه موانع را از بین خواهیم برد و همه توطئه ها را نیز خنثی خواهیم کرد و و تمام خنجرهایی که می خواهند به پشت و سینه ما آسیب بزند، فرو می ریزند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |