شما اینجا هستید

ایران » گزارش دریادار ایرانی از پیشرفت‌های نیروی دریایی به کمیسیون امنیت ملی
گروه : ایران , سیاسی

به گزارش روجا نیوز، محمود عباس زاده مشکینی در توضیح نشست روز سه‌شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اقیانوس هند پرترافیک‌ترین اقیانوس دنیا است و رفت و آمد در آن زیاد است. بر همین اساس به دلیل ژئواستراتژیک بودن آن، این منطقه مورد توجه دنیا است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: امیر ایرانی در این نشست گزارش جامعی از پیشرفت نیروی دریایی از حیث سخت افزاری و نرم افزاری به ویژه در اقیانوس هند و همچنین نقش مقتدر نیروی دریایی ارتش در ایجاد نظم و امنیت و رفع تهدیدها برای نمایندگان ارائه کرد.
عباس زاده همچنین با اشاره به حضور «سردار اسکندر صفری»، جانشین پلیس امنیت ناجا در کمیسیون به خبرنگاران گفت: سردار صفری در این نشست گزارشی مفصلی در مورد رویکردها و سیاست های پلیس امنیت ناجا ارائه کرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: مدیریت اتباع خارجی بویژه تحولات افغانستان، برنامه های پیش بینی شده برای مبارزه با قاچاق به ویژه مشروبات الکلی، برخورد با اراذل و اوباش، مبارزه با قاچاق سلاح‌های جنگی و شکاری، راهکار برای مدیریت و حفظ امنیت تجمعات قانونی و غیره از جمله مواردی بود که این نشست مطرح شد.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس ادامه داد: آسیب پذیری‌هایی که در کشور وجود دارد و به حوزه مدیریت ناجا مرتبط است نیز توسط سردار صفوی تشریح شد.
به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین نوع همکاری کمیسیون برای کمک به تامین امکانات لجستیک مرتبط با ناجا نیز در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری روجا نیوز | خبری |سیاسی | اقتصادی | اجتماعی | بین الملل |